Oblicz Kariery UJ CM 2021 – wydarzenia online w dniach 24 – 28 maja

Przygotuj się na wspaniały tydzień z Obliczami Kariery UJ CM 2021 !

Mamy przyjemność poinformować, że tegoroczna edycja Oblicz Kariery UJ CM 2021 odbędzie się w dniach 24 – 28 maja.

W pierwszym tygodniu maja na tej stronie, zostanie opublikowany pełny PROGRAMEM WYDARZEŃ. Jak co roku wspólnie z Samorządem Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM oraz Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii UJ CM przygotowaliśmy zróżnicowany program wykładów, specjalistycznych spotkań i prezentacji z których będą mogli skorzystać studenci i doktoranci UJ CM.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia w dniach 24 – 28.05 mają charakter otwarty i odbędą się w formie ONLINE na platformie MS Teams.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz głównych stron i profili społecznościowych UJ CM, na których sukcesywnie będą pojawiały się informacje na temat programu wraz z linkami do spotkań.