Oblicza Kariery UJ CM 2022 – zapraszamy w dniach 30.05 – 5.06!

Przed nami kolejna edycja Oblicz Kariery UJ CM 2022 !

Mamy przyjemność poinformować, że tegoroczna edycja Oblicz Kariery UJ CM 2022 odbędzie się w dniach 30 maja do 5 czerwca.

Na początku maja na tej stronie, zostanie opublikowany pełny PROGRAMEM WYDARZEŃ. Jak co roku wspólnie z Samorządem Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM oraz Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii – oddział Kraków przygotowaliśmy zróżnicowany program wykładów, specjalistycznych spotkań i prezentacji z których będą mogli skorzystać studenci i doktoranci UJ CM.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia w dniach 30 maja –3 czerwca będą miały charakter otwarty i odbędą się w formie HYBRYDOWEJ: online na platformie MS Teams oraz stacjonarnie w obiektach UJ CM.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz głównych stron i profili społecznościowych UJ CM, na których sukcesywnie będą pojawiały się informacje na temat programu wraz z linkami do spotkań.

Wielkość fontu